Vítejte v našem novém eshopu.

Velkoobchod

J.O.D. Dvořákovi s.r.o.
Zeměchy 187, 440 01 Jimlín
IČ: 27274080    DIČ: CZ27274080
tel. 415 696 397,  fax 477 477 189
email: jodlouny@jodlouny.cz

Kdo jsme

Naši firmu jsme založili v r. 1991, v době počátků soukromého podnikání jako výzvu a příležitost pro vlastní nezávislou existenci v překotně se měnící společnosti. Od samého začátku jsme se věnovali zdravé výživě. Postupem doby se původní podnikatelský záměr přetransformoval od tehdejší formy fyzické osoby do dnešní obchodní společnosti s vlastní výrobou potravin a systémem distribuce zboží do rozsáhlé sítě soukromých obchodů. Po celou dobu naší existence se snažíme dodržovat základní krédo: dodávat kvalitní a cenově dostupné potraviny v segmentu „zdravé výživy“ každému zákazníkovi tak, aby všichni byli spokojeni.

Věříme, že současných 26 let trvání značky J.O.D. na českém trhu je zárukou kvality a serióznosti našich služeb.

img_velkoobchod

Pod naší vlastní značkou J.O.D. vyrábíme široký sortiment semínek, suchých plodů, oříšků, obilovin a luštěnin.  V našem velkoobchodu mimo vlastní výrobky nabízíme výběr z cca 1 600 druhů potravin zdravé výživy, bezlepkových potravin a pod.

Veškeré zboží rozvážíme vlastními vozidly přímo každému obchodnímu partnerovi na základě jeho objednávky. Podle zvyklostí a možností zákazníka můžeme nabídnout od pravidelných návštěv našeho obchodního zástupce přes elektronickou korespondenci až po telefonický nebo písemný styk libovolnou možnost komunikace.

ico_vo-01

Vlastní produkce

Pod naší vlastní značkou J.O.D. vyrábíme široký sortiment semínek, suchých plodů, oříšků, obilovin a luštěnin. Například vyrábíme semínka dýně, lnu, sezamu, slunečnice, sušené ovoce a plody od známých švestek a meruňek přes velice zdravé a chutné brusinky až po neobvyklé jako goji a zázvor, oříšky různých druhů od vlašských po piniové, obiloviny od známých jako jáhly přes pohanku české provenience po rýžové speciality basmati nebo divokou rýži, otruby a klíčky, luštěniny od klasické čočky přes velké bílé máslové fazole až po fazole mungo a další...

ico_vo-02

Velkoobchod

V portfoliu našeho velkoobchodu máme široký výběr zdravé výživy pro každého. U nás najdete od základních polože jako jsou celozrnné mouky a obilné vločky přes suché plody, semínka, známé pufované a extrudované chleby, kukuřičné křupky pro děti i dospělé, sladké pochoutky jako chalvu a různé ovocné a oříškové výrobky a další. Z téměř každé kategorie našeho sortimentu můžeme nabídnout variantu BIO nebo konvenční. Do naší nabídky zařazujeme přednostně výrobky českých firem a pokud možno bez obsahu různých přídatných látek a konzervantů.

ico_vo-03

Distribuce zboží

Celý sortiment našeho velkoobchodu rozvážíme našimi vlastními vozidly do sítě soukromých obchodů v severozápadních Čechách vymezené městy Děčín, Česká Lípa, Litoměřice, Praha, Benešov, Beroun, Plzeň, Mariánské Lázně, Cheb. Zboží dodáváme v pravidelných intervalech 1 nebo 2 týdny podle požadavků zákazníka. Samozřejmostí je elektronická komunikace. Pro ostatní oblasti Čech a Moravy zasíláme zboží prostřednictvím zásilkových služeb, přednostně službou GEIS. Českou poštou posíláme zboží na požádání odběratele.

Každému zákazníkovi se snažíme vyjít maximálně vstříc a akceptujeme jeho zvyklosti při objednávání zboží a zásobování jeho obchodu.

Zaujala Vás naše nabídka? Hledají Vaši zákazníci podobné zboží? Chcete provozovat obchod nebo eshop s podobným zaměřením?

Neváhejte nás kontaktovat!